HAKKINDA

Eray Hukuk 2015 yılında Av. Deniz Eray tarafından kurulmuştur. Avukatlık kariyerine Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından birinden başlayan  ve bu büroda dokuz sene çalışan Deniz’in uzmanlık alanları sözleşmeler, startuplar, birleşme ve devralmalar, halka arzlar, sermaye piyasaları ve kurumsal işlemlerdir.

Deniz, 2011 yılında Londra’da Linklaters, LLP’de borç ve sermaye piyasaları departmanında misafir avukat olarak çalışmıştır.

Deniz, hukuk derecesini Paris’te Pantheon-Sorbonne Paris 1 Üniversitesi’nden Uluslararası ve Ticaret Hukuku dalında almış, Londra’da Queen Mary, University of London’da da Banka ve Finans Hukuku dalında L.L.M derecesi almıştır. İstanbul Barosu ve Galatasaray Derneği’nin üyesidir.

Ticaret Hukuku

Şirketlere Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuat, kurumsal yönetim ilkeleri, ortakların hak ve yükümlülükleri, genel kurul ve yönetim kurulu toplantı ve kararlarına ilişkin her türlü danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Startup Hukuku

Girişimcilere (startup) şirketleşme aşamasından, yatırım alma aşamasına kadar ihtiyaç duyacakları her türlü hukuki konuda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Şirket Birleşmeleri ve Satın Almalar

Şirket birleşmeleri ve pay devirleri konularında gerek satıcı gerek alıcı ve/veya yatırımcılara pay devir sözleşmeleri, pay sahipleri sözleşmeleri gibi ilgili sözleşmelerin hazırlanması ve müzakere edilmesi hizmetleri verilmektedir.

Sözleşmeler

Şirket ve/veya şahıslara her türlü sözleşmenin hazırlanması, tadili, müzakere edilmesi ve incelenmesi konularında hizmet verllmektedir.

Sermaye Piyasası

Halka açık şirketlere sermaye piyasası mevzuatı ve uygulamalarına ilişkin danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

Eray Hukuk, Türkçe, İngilizce ve Fransızca hizmet vermektedir.